Документальний фільм „Співчуття у вигнанні” покажуть у Запоріжжі українською мовою

04 липня о 14 годині у приміщенні «Фотоклубу» м.Запоріжжя пройде показ перекладеного та озвученного українською мовою документальної стрічки «Співчуття у вигнанні».

57-хвилинний документальний фільм «Співчуття у вигнанні» (“Compassion in Exile”) був знятий у 1993 році, і вперше демонструється в Україні на широкому екрані і з українською озвучкою. Це – кінопортрет Тензіна Ґ’яцо, 14 Далай-лами, і, водночас, розповідь про трагічну долю тибетського народу у другій половині ХХ сторіччя.

Фільм буде демонструватися в рамках проведення фотовиставки присвяченої життю та діяльності духовного лідера Тибету Його Святості Далай-лами XIV. Відвідувачі зможуть ознайомитись з унікальними фотографіями з архівів Далай-лами XIV, які супроводжуються його автобіографічними спогадами.

Згідно з тибетською традицією Далай-лами народжуються у цьому світі, щоб служити іншим, вони є самим втіленням співчуття. На знак визнання миротворчої діяльності чотрирнадцятого Далай-лами, в 1989 році його було нагороджено Нобелівською Премією миру. „Я вважаю цю премію визнанням справжньої цінності альтруїзму, любові, співчуття і ненасильства…, – заявив Його Святість, – я приймаю цю премію з глибокою подякою від імені всіх пригноблюваних і в ім’я всіх тих, хто бореться за свободу і працює задля встановлення миру в усьому світі.”

Додаткова інформація:
на сайті “Збережемо Тибет!”, www.savetibet.org.ua
на сайті “Кіно-Переклад”, www.kino-pereklad.org.ua
тел.8/044/537-1654, savetibet@ukr.net (Юлія Туречек)
тел.8/050/334-6604, zpkino@gmail.com (Ольга Веснянка)

Покази: 04 липня – 20 липня (протягом дня в залежності від кількості відвідувачів)
Фотовиставка «Сила спічуття: історія життя Далай-лами XIV»
Виставка працює: 04 липня – 20 липня; 11:00 – 19:00. (Сб.-Нд. 10:00 – 18:00)
Фотоклуб (м.Запоріжжя пр.Леніна, 159 ). Вхід вільний.