Дублюй „Планету 51“

Планета 51Вперше в Україні голлівудські мультиплікаційні герої заговорять голосами талановитих українських дітлахів.Напередодні виходу в Світовий прокат нової історії для всієї родини про неймовірні пригоди астронавта Чарльза «Чака» Бейкера, який приземлився на «Планеті 51» (автор – оскарівський номінант, сценарист фільму «Шрек» Джо Стіллман) компанія-кінопрокатник «Аврора Фільм», спільно з Всеукраїнською мережею магазинів «Знайка», та за підтримки Державної служби кінематографії Міністерства Культури і туризму України, організували дитячий конкурс на озвучування головної ролі в мультфільмі «Планета 51».

Унікальна акція проходитиме в Україні з 5 жовтня по 1 листопада 2009 р. Її основна  мета: популяризація української мови; пошук талановитих дітей, кращі з яких зможуть озвучити рідною мовою анімаційний фільм «Планета 51». 26 листопада цього року картина вийде на екрани усіх кінотеатрів країни.

Відбір переможців буде здійснюватися на основі надісланих звукових файлів, які міститимуть озвучений текст мультфільму. Після прослуховування усіх кандидатів будуть визначені 10 фіналістів, професійний запис яких відбудеться під час осінніх шкільних канікул (26 жовтня – 1 листопада 2009 р.) у студії звукозапису «Tone studio Tretyakoff production».

Переможець отримає унікальний приз: його голосом з екранів усіх кінотеатрів нашої держави заговорить мешканець «Планети 51». Його буде нагороджено у прямому ефірі «Гала Радіо». Він буде також запрошений на прем’єру мультфільму в центральному кінотеатрі Києва, де зможе особисто представити кіно глядачам.

Фрагмент фільму, текст та детальні умови конкурсу розміщені на веб-сторінці мережі «Знайка»  http://www.znaika.com.ua/planeta51/