Фільм „Зоряний пил” дублюють на студії AdiozProduction

16 серпня – день прем’єрного показу нового проекту „Зоряний пил” від режисера Мет’ю Вона. Відомий своєю режисерською роботою над культовоим фільмом „Карти, гроші, два дула”, цього разу він вирішив спробувати себе у ролі режисера фільму у форматі „пригодницьке фентезі”.

Окрім „зоряної” назви, фільм має „зоряний” акторський склад: Роберт Де Ніро, Мішель Пфайффер, Чарлі Кокс, Сієнна Міллер, Клер Дейнс, Руперт Еверетт, Пітер О’Тул, Джейсон Флемінг та інші талановиті актори.

„Зоряний пил” – американо-британська екранізація фантастичної однойменної повісті відомого американського письменника Ніла Геймана. Це феєрична та захоплююча казка для дорослих, фундаментом якої, звичайно ж, є кохання. Ця історія почалась так…

Молодий парубок Трістан (Чарлі Кокс) з маленького англійського села закохується у Вікторію (Сієнна Міллер), що не відповідає йому взаємністю. Під час побачення Трістан обіцяє дамі свого серця виконати будь-яку її забаганку. А кохана забажала зірку з неба… Щоб довести свої почуття Трістан одразу вирушає у мандрівку. І ось, перетнувши кордони свого села, він потрапляє до чарівного світу. Це світ магії, ілюзій… Це світ, де існують відьми, чаклуни, ельфи, привиди… І навіть цього вже достатньо для гострих відчуттів та незабутніх вражень. Однак, Трістан не єдиний, хто шукає таку зірку. Тому тепер його пошуки стають неймовірно небезпечними, тому що йому доведеться зустрітися із силами темряви, які перевищують його здібності.

Ця казка, як і належить, має свій щасливий кінець, але про це жодного слова…

http://adiozproduction.com/news/news.php?&news=52