Ганна Чміль: Я не можу плазувати назад в питаннях українського дубляжу

Екс-голова Державної служби кінематографії Ганна Чміль заявляє, що вирішила звільнитися із займаної посади, так як не бажала «плазувати назад» в питанні україномовного дубляжу кінофільмів.

Про це вона сказала Офіційному сайту «За Україну!».

Нагадаємо – сьогодні уряд звільнив Ганну Чміль з посади голови Державної служби кінематографії. Офіційна підстава звільнення – її особиста заява та вихід на пенсію. Як відомо, Ганна Чміль є однією з найбільших поборниць українського дубляжу іноземних фільмів.

«Я свою позицію щодо українського дубляжу заявляла скрізь, в тому числі і в засобах масової інформації і демонструвала це своїми діями. – сказала Ганна Чміль. – Я думаю, що вчинила правильно. Плазувати назад я теж не можу».

«Український дубляж був, є і буде, тому що є закони, Конституція і рішення конституційного суду (які зобов’язують дублювати фільми українською мовою – ред.). І нехай Табачник і Семиноженко говорять, що собі хочуть. До того моменту, поки вони не змінять закон, а він вже вносився в сесійну залу і не був підтриманий, нічого нікому не вдасться скасувати», – переконана Ганна Чміль.

Джерело: ZaUA.org

  • Kazmirenkos

     Я цілком підтримую позицію Ганни Джміль!