Компанія AdiozProduction дублює фільм „Війна Чарлі Уілсона” / „Charlie Wilson’s War” українською мовою для кінотеатрального прокату

Команда у складі володарів Оскару Тома Хенкса, Джулії Робертс, Філіпа Сеймур Хоффмана, режисера Майка Ніколса та сценариста Аарона Соркіна екранізувала бестселер Джорджа Крайла „Війна Чарлі Уілсона”, що базується на реальних подіях.

„Війна Чарлі Уілсона” – історико-політична драма, правдива історія про те, як „гуляка” конгресмен, агент ЦРУ та вродлива й одна з найзабезпеченіших жінок Техасу об’єднали сили, щоб очолити масштабну та найуспішнішу секретну операцію в історії. Їхня діяльність сприяла падінню Радянського Союзу та завершенню Холодної Війни, з наслідками, що досі впливають на світ.

Ключовим героєм фільму є конгресмен від штату Техас Чарлі Уілсон (Том Хенкс). Містер Уілсон був відомий своєю пристрастю до красивого життя, в якому фігурували алкоголь, стриптизерші та кокаїн. Безумовно, все це впливало на кар’єру і в результаті призвело до скандалу, який загрожував його посаді. Проте, Уілсон з успіхом переживає його, і навіть згодом керує найуспішнішою тіньовою операцією ЦРУ з фінансування та забезпечення зброєю Афганістану, який вів боротьбу з радянськими військами.

Дії Чарлі Уілсона призвели до утворення руху „Талібан” та організації „Аль-Каїда”, терористичних атак на США та війни в Іраку.

Країна: США
Жанр: драма
Режисер: Майк Ніколс
Сценарій: Аарон Соркін
Актори: Том Хенкс, Джулія Робертс, Філіп Сеймур Хоффман та інші.
Виробництво: Universal Pictures / Playtone / Participant Productions / Relativity Media
Тривалість: 185 хвилин
Офіційний сайт: www.charliewilsonswar.net
Джерело: http://adiozproduction.com/news/news.php?&news=57