Огляд кіноновинок 21.12-28.12 – наші оцінки

Цього тижня на екрани України виходить два нові фільми(http://www.kinokolo.ua/news/2818/):

“Веселі ніжки” (“Щасливі лапки”)/Happy Feet (Австралія – США, 2006, режисер Джордж Міллер). Український дистриб’ютор: “Кіноманія”. 34 копії у прокаті: 17 – з російським, 17 – з українським дубляжем.
“Відпочинок за обміном” (“Відпустка”)/The Holiday (США, 2006, режисер Ненсі Меєрс). Український дистриб’ютор: “ВіН”. 36 копій у прокаті: 16 – з російським, 20 – з українським дубляжем.

Перший фільм представляє компанія «Кіноманія» (http://www.kinomania.com.ua/). Вона вперше представлена в нашому огляді і бере непоганий старт. 50% копій фільму «Веселі ніжки» з українським дубляжем. Поки не будемо поспішати з висновками і подивимось в яких кінотеатрах з’являться ці копії.

Компанія «B&H Film Distribution» знову зарекомендувала себе з хорошої сторони. Нагадаю, минулого тижня вона випустила мультфільм «Роги та копита», а цього тижня вони представляють фільм «Відпочинок за обміном», який знову ж таки має більш, ніж 50% копій з українським дубляжем. Розклад сеансів Ви вже маєте змогу подивитись на цьому сайті.

Що приємно, так це те, що загальна кількість копій з українським дубляжем цього тижня перевищила 50%. Так би і надалі.