Партія Регіонів хоче озвучувати іноземні фільми регіональною мовою

Єлизавета 

Може, не туди пишу, але як вам це подобається – http://rep-ua.com/56447.html

Партія Регіонів хоче озвучувати іноземні фільми регіональною мовою

Депутат Верховної Ради Вадим Колесніченко (фракція Партії регіонів) пропонує Раді дозволити дублювати і озвучувати іноземні фільми регіональною мовою.

Про це говориться в законопроекті «Про внесення змін до закону України «Про кінематографію», зареєстрованому в Раді 7 грудня.

Згідно із законопроектом, іноземні фільми перед розповсюдженням в Україні повинні дублюватися або бути озвучені державною, регіональною мовою або мовою меншин за вибором розповсюджувача, пише ProUa

У Раді також був зареєстрований законопроект Колесніченко, яким пропонується Верховній Раді визначити мовами розповсюдження інформації про діяльність органів державної влади державну, регіональну і мову національних меншин, а також законопроект, який пропонує зобов’язати претендентів на посади в місцевому самоврядуванні знати не тільки державну мову, але й регіональну і мову національної меншини. Зокрема, згідно з першим законопроектом, інформація про діяльність органів державної влади і органів місцевого самоврядування повинна розповсюджуватися державною і регіональною мовами або мовою національної меншини, якщо така інформація стосується адміністративно-територіальних одиниць, на території яких ці мови використовуються.

Наступним законопроектом Колесніченко пропонує зобов’язати претендентів на посади в місцевому самоврядуванні знати не тільки державну мову, але й регіональну і мову національної меншини, що використовуються на відповідній території.

Нагадаємо, раніше в Партії регіонів повідомили про підготовку законопроекту, яким передбачається, що на будь-якій території України, де не менше 10% громадян вважають російську мову рідною, російська мова може отримати статус регіональної.