Презентація низки перших вітчизняних еротичних фільмів

В першій третині травня має відбутися презентація низки перших вітчизняних еротичних фільмів, призначених для телевізійного показу. Серія складається з дюжини новел еротичного змісту тривалістю 15-20 хвилин кожна. Стрічки повністю є вітчизняним виробом і зняла їх твірня „Piligrim-studio” на замовлення товариства „Фабрика Кіна”.

Окрім режисерів, операторів та акторів з України для музичного супроводу фільмів залучені й пісні наших виконавців. Зокрема, в еротичних картинах лунають доробки від молодих гуртів Джай Бату та Монте Крісто. Головний впровадник Першої вітчизняної низки еротичного кіна Сергій Рибалкін підкреслює, що в стрічках використовуються не просто уривки пісень, як то зазвичай є в художніх фільмах, а цілі співанки.

„Пісні підібрані так, що і за словами, і за звучанням, і за своїм духом доречні до кадру”,

– каже пан Рибалкін. Піснярі навмисно вибрані малознані: ніхто не приховує, що залучивши їхню музику до першої вітчизняної еротики, ватагам буде легше вийти на ширшого слухача.

Зі справами співочими ці фільми єднає ще те, же звукарем та режисером монтажу в них виступив Євген Керпатенко – той самий, хто намалював обкладинку для нещодавно виданого дебютника зграї Увайт (White) „Бий першим”, а також зняв кліп на однойменну річ.

Перші три диски (дев’ять новел) з вітчизняною еротикою вже у продажу.

Юрко Зелений, ФДР–Вісті, http://www.fdr.com.ua/