«Єлизавета: Золота доба» / «Elizabeth: The Golden Age». Усі таємниці знає AdiozProduction Studio

Кінокомпанія AdiozProduction дублює фільм «Єлизавета: Золота доба» / «Elizabeth: The Golden Age» українською мовою для кінотеатрального прокату.

16 жовтня – день прем’єри історичної картини індійського режисера Шехара Капура, яка присвячена британській історії, я саме – блискучій добі англійської королеви Єлизавети I.

Історичне тло картини.

XVI сторіччя. Період правління королеви Єлизавети. Вона керує Англією майже три десятиліття й дуже популярна серед народу. Та жадоба до влади та грошей породжують нові палацеві та сімейні інтриги, зради. Король Іспанії Пилип I відкрито засуджує політику Єлизавети. За підтримки інквізиції він готує похід проти протестантської Англії. Маючи за спиною могутню армію та морський флот, іспанський король має намір повернути в Англії католицизм. І Єлизавета неодмінно буде воювати за свою імперію.

Мелодраматична лінія фільму.

Основою мелодраматичності стають стосунки королеви Єлизавети та сера Уолтера Релея, королівського пірата та красеня. У ньому вона знаходить розумного співрозмовника та друга. Однак симпатію, що виникла між ними, не можливо реалізувати. Він залишається забороненим для королеви, яка заприсяглась тілом да душею належати своїй країні.

Фільм «Єлизавета: Золота доба» розповідає захопливу історію епохи, історію однієї жінки, яка контролює свої почуття, знищує ворогів та супротивників й захищає свої та імперські позиції.

Країна: Великобританія / Франція
Жанр: драма
Режисер: Шехар Капур
Сценарій: Майкл Херст, Уільям Ніколсон
Актори: Кейт Бланшетт, Джеффрі Раш, Саманта Мортон, Клайв Оуен, Том Холландер, Еббі Корніш, Едді Редмейн, Адам Годлі, Джеремі Бакер, Джорді Молла, Крістіан Брассінгтон, Морн Ботс та інші.
Виробництво: Universal Pictures / Studio Canal / Working Title Films
Тривалість: 114 хвилин
Офіційний сайт: www.elizabeththegoldenage.net