З 12 березня ICTV ще раз покаже серіал „Альф”

Телеканал ICTV з 12 березня починає повторну демонстрацію серіалу „Альф”.

Цей серіал став культовим в Україні, не в останню чергу завдяки українському перекладу Олекси Негребецького, і досі має численних фанатів; існують навіть фан-сайти „Альфа”.

Як повідомляє прес-служба ICTV, причиною повернення „Альфа” в ефір каналу були численні листи від глядачів, які просили й вимагали показати серіал знову. Серіал ітиме в ефірі щопонеділка о 19:20.

Ідея зняти серіал про прибульця в американській родині з’явилась у Пола Фаско в 1984 році. Спершу ніхто з потенційних партнерів не погоджувався на реалізацію цього проекту, але врешті-решт Полу вдалось переконати в доцільності створення такого серіалу канал NBC. 102-серійний серіал „Альф” знімався в США з 1986 по 1990 рік. Вперше він був показаний на американському каналі NBC (трансляція розпочалася 22 вересня 1986 року й закінчилась 24 березня 1990 року). Зараз правами на серіал і на телефільм „Проект „Альф” володіє компанія ABC/Warner. Його творці намагались створити анімаційний серіал-продовження, але він не мав успіху. Серіал „Альф” успішно пройшов на телебаченні понад 80 країн. Це вже шоста його демонстрація на каналі ICTV (вперше серіал показали 1997 року); у Німеччині, втім, серіал повторювали понад 10 разів.

Джерело: http://www.telekritika.kiev.ua/news/146/0/22445/z_12_bereznja_ictv_%F9e_raz_pokazhe_serial_alf_/.