Журнал „CINEMA” пішов. Але обіцяв повернутися

Журнал CINEMA закрито. Про це повідомив головний редактор журналу Ігор Грабович. За його словами, видавець журналу Богдан Батру́х зібрав редакцію і сказав, що наступного (квітневого) номера не буде.

„Видавець поставив нас перед фактом, і ми, як наймані працівники, з розумінням його сприйняли. Мені не хочеться, щоб це перетворювалось на скандал. Я вважаю, що це його право – закрити журнал. На мою думку, йому це невигідно з економічної точки зору. Але я б хотів, щоби журнал продовжував існувати – оскільки було багато планів стосовно його подальшого розвитку. Але журнал належить видавцю, і він має право вчинити так, як вчинив”,

– наголошує Ігор Грабович.

Ігор Грабович став четвертим редактором CINEMA восени 2006 року, коли журнал став україномовним, і встиг підписати до друку два номери за лютий і березень.

Богдан Батрух, генеральний директор кінокомпанії B&H Film Distribution (засновника журналу) причиною закриття CINEMA називає незацікавленість читачів.

„Читачі не купують журнал”,

– сказав він.

Також він підтвердив інформацію про переговори із засновником холдингу KP Media Джедом Санденом щодо інвестування в журнал CINEMA:

„Джед Санден не відмовився інвестувати в журнал. Він сказав, що на цьому етапі він не має здібних людей, які б могли підключитися до роботи над журналом”.

Богдан Батрух розповів про свої плани щодо створення нового журналу на кінотематику:

„Я думаю, ми створимо новий проект із подібної тематики. Але для цього потрібно збирати нових людей, які можуть робити те, що цікавитиме інших, – бо ж не можна робити журнал, цікавий тільки тим, хто його робить… А для цього потрібні особистості, і знайти таких людей непросто. Не хочеться поспішати і зробити абищо”.

CINEMA – щомісячний журнал про кіно в Україні. Засновник – кінокомпанія B&H Film Distribution (генеральний директор – Богдан Батрух), видавець – компанія CMT Publishing. Журнал виходив із жовтня 2002 року, починаючи з жовтня 2006-го перейшов на українську мову.

Джерело: http://www.telekritika.kiev.ua/news/146/0/22655/bogdan_batrukh_pripiniv_vipusk_zhurnalu_cinema/