Гурт „Холодне Cонце” озвучив „Трансформерів” українською

Хто не любив у дитинстві гратися трансформерами? А крім власне іграшок, багато хто, мабуть, дивився відповідний анімаційний серіал і відомий повнометражний анімафільм „Transformers. The Movie”, який вийшов у США 1986-го року (режисер – Нельсон Шин). І ось тепер маємо можливість насолодитися класичною стрічкою в чудовому українському перекладі, який здійснила команда „Solarice” під керівництвом лідера гурту „Холодне Сонце” Василя Гоцка, котрий виступив у проекті як один з акторів та звукорежисер.

– Так склалось, що моєму рідному племіннику зараз стільки ж років, скільки було й мені в часи мого захоплення аніме „Трансформери”, – розповідає Василь Гоцко. – Він кожного вечора вмощується перед монітором, щоби подивитись знайдену з глибин інтернету нову серію найперших „Трансформерів”. Але навіть зараз я не зміг знайти „The Movie” із якісним перекладом (про українську мову вже мовчу). Тоді й виникла ідея це зробити на власній студії, залучивши до цікавої роботи креативну команду. Те, що у нас вийшло – як розвага, так і хороший професійний крок. Для мене це було одним із вдалих поєднань приємного із корисним. А Максим, мій юний племінник, – на сьомому небі від задоволення.

Повнометражка вийшла 1986 року після перших двох сезонів анімафільму. Попри цікавий сюжет, багато фанів не спрйняли фільму, адже в ньому було вбито чимало героїв з анімаційного серіалу. В оригіналі ролі озвучували досить відомі голівудські зірки.

Українською мовою ролі озвучили: Василь Гоцко, Оксана Балуцька, Тарас Кузів, Юлія Даценко.

Джерело: http://sumno.com/content/view/2148/52/