Ольга Сумська знялася у фільмі „Беc c порно”

38-річний київський режисер єврейського походження Олександр Шапіро зняв повнометражну стрічку про дитячу порнографію „Беc c порно”. Уже закінчив її монтаж. І готується озвучувати стрічку на студії звукозапису „Птеродакшен”.

– Один знайомий запропонував мені сценарій. А я його повністю переробив, – розповідає режисер. – Фільм про старшокласника, який знімає на мобільний телефон еротичні сцени. Забавка переростає в бізнес. Батько старшокласника – міліціонер, що отримав завдання викрити порнопритон. Він навіть не здогадується, що головний злочинець живе в сусідній кімнаті. Бо через роботу мало бачиться з дитиною. У кінці хлопець убиває батька, а потім себе.

Кажуть, стрічка матиме успіх. Адже торік у грудні школярі з Івано-Франківська та Львова знімали на камеру мобільного, як вони принижують молодших учнів. Один із малолітніх злочинців змушував однокласника цілувати йому ноги й погрожував хлопцеві ножем для м’яса. Відео школярі показували знайомим кілька місяців. Поки те не потрапило до рук міліціонерів.

У фільмі „Бес с порно” малолітнього порнобарона грає 25-річний кліпмейкер Антон Комяхов. Він знімав кліпи для сестри Софії Ротару – Ауріки та кліп ”Без тебя” для ужгородської співачки Іванни Мелай. Батька школяра зіграв російський актор Олексій Горбунов, 37 років, а мачуху – українська актриса Ольга Сумська, 40 років.

– Зйомки тривали місяць, – продовжує режисер. – Акторів для інтимних сцен відібрали з півсотні, від 20 до 50 років.

– Проходили зйомки у 98 місцях, – згадує кохана режисера Міла, 21 рік. – На столичній швейній фабриці оголеними бігали відразу 40 дівчат. Але дуже відвертих еротичних сцен у стрічці не буде.

Режисер каже, що бюджет фільму – $1 млн. Але актриса Ольга Сумська говорить, що „знімали швидко, бо було мало грошей”.

– Я знімалася тиждень, переважно у найманій квартирі на Хрещатику. Мені страшенно подобалося, як замість „Мотор!” Шапіро вигукував „Екшн!”.

Режисер теж задоволений роботою Сумської:

– Быстро вдупляет, что от нее требуется.

Гроші на стрічку давала російська компанія „Два план два”. Десь через півтора місяця вона випустить фільм у прокат. А Шапіро в кінці цього тижня їде до Голландії. Зніматиме там документальний та ігровий фільми про життя нідерландського філософа ХVІІ століття – Спінози.

Джерело: http://gpu-ua.info/index.php?&id=151179.