Президент про кіно-переклад

„Фільм дубльований українською мовою. Саме тому ми прийшли підтримати його, щоб таких фільмів було більше і їх було приємніше дивитися”,

– так прокоментувала Катерина Ющенко сімейний похід в „Кінопалац” 20 лютого напередодні Міжнародного дня рідної мови на дитячу стрічку „Павутиння Шарлотти”. А після того, як купа фотографів і журналістів дозволили перевести подих, пішла купляти для своїх дівчаток поп-корн і на перегляд фільму. Президентська родина (ну практично як „королівська” після всіх тих баталій довкола „політреформи”) зайняла свої місця в залі разом з іншими глядачами, а протягом показу цікаво було чути голос маленької дівчинки з сім’ї Ющенко, яка час від часу заливалася гучним дитячим сміхом чи коментувала те, що відбувалося на великому екрані.

„Павутиння Шарлотти” вийшла в український кінопрокат 28 грудня минулого року.
Це розповідь про маленьке добре безпосереднє порося Вілбур, яке народилося зовсім слабким, та врятувала його від смерті завзята донька фермера – Ферн.
Потрапивши на ферму, Вілбург знаходить справжнього друга – павучиху Шарлотту, яка допомагає малому переконати господарів в тому, що не всі весняні поросята повинні попасти на різдвяний стіл, адже деякі з них зовсім особливі і мають жити.
Через тварин досить яскраво змальовуються різні характери людей, а репліки типу: „дурне як сало без хліба”, чи „терпи, терпець тебе шліфує”, – роблять перегляд стрічки справді „одним задоволенням”.
Товаришка, з якою ходила на фільм, навіть зронила сльозу і це трапилося аж двічі: раз від сміху і раз від того, що історія про дружбу настільки щира і безпосередня, що справді чіпляє за живе.
„Павутиння Шарлотти” – це римейк анімаційної стрічки 1973 року та екранізація дитячого твору Елвіна Брукса Вайта, який ще також відомий як автор історії „Стюард Літл”, водночас.

Декілька цікавих фактів про стрічку:

  • Зйомки фільму проходили поблизу містечка Мельбурн, Австралія.
  • Композитор фільму Денні Елфмен, який ще відомий своїми роботами для стрічок „Чарлі і шоколадна фабрика” та „Труп нареченої”.
  • Частина героїв фільму намальовані, в частина – справжні актори.
  • На презентацію „Павутиння Шарлотти” головна героїня фільму, котру зіграла Дакота Фанінг, з’явилася перед фанами разом з маленьким поросятком, якого вона водила на повідку.

Виробництво: США
Рік випуску: 2006
Студія: Paramount Pictures, Walden Media, Nickelodeon Movi
Жанр: різдвяне фентезі
Тривалість: 113 хв
Режисер: Гарі Вінік
В Ролях:
Дакота Фанінг
Джулія Робертс, озвучка
Опра Уінфрі, озвучка
Стів Бушемі, озвучка
Кеті Бейтс, озвучка
Сайт фільму: http://www.charlotteswebmovie.com/
F:/